Maria-AusiliatriceKsiądz Bosko bardzo kochał maj, bo to miesiąc poświecony Matce Bożej. W naszym Oratorium ciągle coś sie dzieje, dlatego postanowiliśmy dać Wam krótką informacje o tym, co nas w najbliższych dniach czeka.

Pierwsze dni maja to tzw. Majówka. W tym czasie Oratorium bedzie zamkniete. Ponowne otwarcie Oratorium nastąpi 5 maja o godzinie 18.00 w kościele. Wtedy rozpoczniemy Świetowanie naszego patrona – św. Dominika Savio. Po Mszy Świetej spotkanie dla animatorów i oratorianów.

Przez cały maj codziennie są odprawiane nabożeństwa majowe o 17.30 i 20.45, to drugie jest zakończone Apelem Jasnogórskim. Dla dzieci nabożeństwo majowe odbywać sie bedzie pod figurką Maryi w grocie o godzinie 17.00 i tam też bedą modlitwy Oratorium w maju.

24 maja jest odpust parafialny, wiec oczywiście Oratorium również sie włącza w to świetowanie.

28 maja ma miejsce Festyn Rodzinny. Już niedługo wiecej informacji bedzie można przeczytać zarówno u nas, jak na stronie parafialnej.

Poza tym, w Oratorium ciągle coś sie dzieje. Niedawno zakończyliśmy odświeżanie sali bilardowej, a już mamy mnóstwo nastepnych pomysłów! Zapraszamy do nas!
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK w godzinach
16.30 – 19.00 – dzieci
do godziny 20.00 – młodzież gimnazjalna i starsi

Reklamy